Торговые марки
RELOUIS
"БЕЛОР-ДИЗАЙН"
"БЕЛИТА-ВИТЭКС"
"БЕЛКОСМЕКС"
"ЛЮКС-ВИЗАЖ"
"МАРКЕЛ"
L`ATUAGE COSMETIC
"БЕЛИТА-М"
" РАПИРА"
BIO WORLD
MASSTIGE
ЛИНОМ (Беларусь)
ТМ Kalyon

Концентрат для дезінфекції та хімічної стерилізації БіоДез 1 л

Интернет-магазин работает с ограничениями!

В настоящий момент заказы не обрабатываются.

Производитель: НПО "DEZIM"

БіоДез – Концентрат

Для дезінфекції та хімічної стерилізації

Стерилізація медичного, хірургічного, стоматологічного, косметологічного, перукарського, лабораторного інструменту та обладнання.

Дезінфекція в закладах охорони здоров’я, навчально-виховних закладах, косметологічних салонах, перукарнях , закладах громадського харчування, продовольчих магазинах, ринках, готелях, житлових будівлях, банківських установах, на транспорті, а також інших об’єктах, діяльність яких вимагає дотримання гігієнічних норм.

Спектр фармакологічної дії:

БіоДез проявляє бактерицидну активність відносно патогенних мікроорганізмів, включаючи такі: мікобактерія туберкульозу (Mycobacterium tuberculosis), листерія моноцитогенез (Listeria monocytogenes), легіонела пневмофіла (Legionella pneumophila), псевдомонада аеругіозна (Pseudomonas aeruginosa) антибіотикорезистентна, стафілокок золотистий (Staphylococcus aureus), стафілокок золотистий резистентний до метициліну (Methicillin-resistant Staphylococcus aureus).

БіоДез дійснює противірусну дію до оболонкових та менш стійких вірусів, зокрема – вірусів гепатиту В та С, вірусу грипу, вірусу імунодефіциту людини, вірусу кору, епідемічного паротиту, ротавірусів, вірусів 6 ECHO, Коксакі, коронавірусів, зокрема вірусу SARS-CoV-2, що викликає COVID-19, та інших вірусів. БіоДез призводить до інактивації вірусу поліомієліту 1 типу та аденовірусу 5 типу на гумових, скляних та металевих поверхнях.

БіоДез проявляє фунгіцидну активність щодо збудників кандидозів (Candida albicans) та дерматомікозів (Candida albicans), а також пліснявих грибів (Aspergillus niger).

Склад:

алкилдиметилбензиламоній хлорид-30%; трилон Б-1%; інгібітор корозії гексаметилентетрамін-1%; вода очищена до 100%.

ПРИГОТУВАННЯ РОБОЧИХ РОЗЧИНІВ: Робочі розчини засобу БіоДез готують у ємностях з будь-якого матеріалу шляхом змішування засобу з водою. Для приготування робочих розчинів слід керуватись розрахунками, наведеними в таблиці. Всі концентрації робочих розчинів засобу в цих методичних вказівках вказано у відсотках за препаратом. Дозволений термін зберігання робочих розчинів (до застосування) – 30 діб, за умови зберігання в щільно закритій тарі.

Застереження: Для зовнішнього використання. У разі попадання в очі ретельно промийте їх водою. Зберігати в сухому місці при температурі від +5°С до +40°С, окремо від харчових продуктів, в недоступних для дітей місцях.

Виробник: ТОВ «НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ОБ'ЄДНАННЯ «ЗАВОД ДЕЗІНФІКУЮЧИХ ЗАСОБІВ»

Україна

ТУ У 20.2-41999435-001;2020

Термін придатності: 36 місяців.

Дата виробництва: 20.01.2021

Дезінфекція в закладах охорони здоров’я, навчально-виховних закладах, косметологічних салонах, перукарнях , закладах громадського харчування, продовольчих магазинах, ринках, готелях, житлових будівлях, банківських установах, на транспорті, а також інших об’єктах, діяльність яких вимагає дотримання гігієнічних норм.